O nas

…powstała w 1980 roku, ale jej historia i korzenie sięgają przełomu lat 1957–1958.  Spółdzielnia jest liderem art. mleczarskich w rejonie trójmiasta oraz istotnym producentem na rynku Polski północnej. Polmlek -Maćkowy są pionierem we wprowadzaniu nowych produktów mlecznych o szczególnych walorach zdrowotnych, odżywczych i smakowych. To właśnie „Maćkowy” w 1994 roku wprowadziły na polski rynek mleko acidofilne. Były jednym z pierwszych w Polsce producentów jogurtów.

 

Jako druga mleczarnia w Polsce „Maćkowy” rozpoczęły produkcję mleka UHT. Spółdzielnia była też pierwszym polskim producentem mleka UHT o obniżonej zawartości laktozy pod marką „Łagodne”. Firma obserwując tendencje i potrzeby rynku precyzyjnie dopasowuje asortyment do potrzeb konsumenta. Oferuje swym odbiorcom szeroką gamę produktów mleczarskich. Maćkowy specjalizuję się w produkcji mlecznej galanterii : jogurtów, jogurtów funkcjonalnych, serków, deserów i śmietan.

 

Istotnym atutem wyrobów Polmlek- Maćkowy jest ich jakość. Główny rynek zbytu to Trójmiasto i północne regiony kraju. Marka „Maćkowy” jest rozpoznawana, lubiana oraz kojarzona z Gdańskiem i Pomorzem. Wysoka jakość naszych produktów została dostrzeżona  przez klientów zarówno w kraju jak i za granicą. W 2007 roku Spółdzielnia Mleczarska Maćkowy dołączyła do Grupy Polmlek.

 

 

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email

Na skróty

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.